Biuro Rachunkowe - Ewa Wielgocka
Jeśli prowadzisz Firmę w Kielcach lub okolicach, z pewnością zainteresuje Cię nasza ofertaKsięgowość jest czymś, co warto, a nawet należy powierzyć profesjonalistom. Państwa Firma powinna być skupiona na generowaniu dochodu, a nasza firma zajmie się formalnościami związanymi z prowadzeniem księgowości.
 
Nasze atuty:
  • przyjazne ceny dostosowane do możliwości finansowych klienta
  • fachowa, rzetelna i kompetentna obsługa
  • usługi prowadzone za pomocą techniki komputerowej w oparciu
    o programy zgodne z wytycznymi Ministerstwa Finansów
Podstawowym celem naszego Biura jest profesjonalna obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości. Świadcząc usługi na rzecz różnych podmiotów, zdobyliśmy duże doświadczenie oraz wypracowaliśmy własne sposoby współpracy z Klientem. Potrafimy dostosować się do specyfiki każdej firmy, unikamy szablonowego podejścia do Klienta, co stanowi dla naszej firmy istotny atut.

Gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych Klientów, zarówno w czasie realizowanej współpracy, jak i po jej zakończeniu.

Szanując Państwa czas, bieżące kontakty ograniczamy do niezbędnego minimum, jednak zawsze służymy pomocą, a na życzenie Klienta również dojeżdżamy. Wszelkie sprawy związane z instytucjami państwowymi (ZUS, Urząd Skarbowy, GUS) pozostawcie Państwo nam - załatwimy je w Państwa imieniu.

Oszczędzać Twój czas i pieniądze - to nasze priorytety !!!

Zapraszamy do kontaktu.


Polityka cookies